draugiem facebook twitter flickr logo Lino
  • GROZS
    • Prece Skaits Cena
    • Kopā: €

Oxdog Vasaras Nometne 2015

Oxdog Vasaras Nometne 2015
doted
lfs premia
 
   
1 2 4
3 5 6

 

Jau sesto vasaru pēc kārtas biedrība LINO.LV rīkos populāro vasaras florbola nometni, kurā pulcējas jaunie florbolisti no visas Latvijas. Arī šajā vasarā OXDOG florbola vasaras nometne norisināsies Kocēnu sporta centrā, kurā ir radīti vislabvēlīgākie apstākļi sportošanai un atpūtai. Varam lepoties ar jaunajiem florbolistiem, kuri piedalījušies vairākās mūsu rīkotajās nometnēs un ir debitējuši jauniešu un pieaugušo Latvijas izlasēs, un rādījuši atzīstamus sniegumu arī augstākajā līmenī – Latvijas čempionātā. Piemēram, Artūrs Jurševskis, Toms Bitmanis, Pauls Erenbots, Olafs Zvīnis, Rolands Kovaļevskis, Klāvs Ozoliņš, Leo Lapiņš, Ričards Dēvits un daudzi citi.

 

2015. gada vasaras nometnes treneru komanda - Ingus Laiviņš (Komandas "Cēsu Alus/Lekrings" un Latvijas izlases spēlētājs, jauniešu komandas "CPSS/Lekrings treneris"), Juris Fedulovs (Komandas “Rīgas Lauvas” un Latvijas sieviešu U19 meiteņu izlases galvenais treneris), Andris Malkavs (Komandas “Cēsu Alus/Lekrings” un Latvijas vīriešu izlases spēlētājs, jauniešu komandas CPSS/Lekrings treneris), Normunds Krūmiņš (Komandas “Cēsu Alus/Lekrings” un Latvijas izlases spēlētājs, jauniešu komandu CPSS/Lekrings treneris), Gints Bērtulis (Komandas “Cēsu Alus/Lekrings” spēlētājs, jauniešu komandas CPSS/Lekrings treneris) un Juris Zilberts (Komandas “Rubene” spēlētājs un jauniešu komandas “Rubene” treneris).

 

“OXDOG Vasaras Nometne 2015” treneru saraksts vēl tiks papildināts. Aicinām pieteikties 8 – 18 gadus vecus florbolistus ar vai bez priekšzināšanām florbolā.

 

Pirmajā nometnes nedēļā no 28. jūnija līdz 4. jūlijam nodarbības notiks jaunākajiem 8 – 12 gadus vecajiem florbolistiem, taču 5. jūlija līdz 11. jūlijam nodarbības notiks vecākajiem dalībniekiem.

 

Pirmie 10 pieteikušies dalībnieki no katras grupas piedalīsies izlozē, kurā būs iespēja laimēt OXDOG jaunās sezonas florbola nūju, kā arī visas nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja iegādāties inventāru ar 50% atlaidi no OXDOG. Būs arī speciāls piedāvājums no nometnes sadarbības partnera – ASICS – sporta apavu ražotāja.

 

Uz tikšanos vasarā!

doted
Pastāsti draugiem: draugiem twitter
bot30bot28bot24 Twitter
Izstrādātājs @ 2013 IT Līderis
logo IT