Sākums

Jau vienpadsmito vasaru pēc kārtas biedrība LINO.LV rīkos populāro vasaras florbola nometni, kurā pulcējas jaunie florbolisti no visas Latvijas. Arī šajā vasarā OXDOG florbola vasaras nometne norisināsies Kocēnu sporta centrā, kurā ir radīti vislabvēlīgākie apstākļi sportošanai un atpūtai. Varam lepoties ar jaunajiem florbolistiem, kuri piedalījušies vairākās mūsu rīkotajās nometnēs un ir debitējuši jauniešu un pieaugušo Latvijas izlasēs, un rādījuši atzīstamus sniegumu arī augstākajā līmenī – Latvijas čempionātā. Piemēram, Artūrs Jurševskis, Toms Bitmanis, Pauls Erenbots, Olafs Zvīnis, Rolands Kovaļevskis, Klāvs Ozoliņš, Leo Lapiņš, Ričards Dēvits,Monika Džugure un daudzi citi.

2020. gada vasaras nometnes treneru komanda - Jurijs Fedulovs (Komandas “Rīgas Lauvas”,Latvijas sieviešu un U19 meiteņu izlases galvenais treneris), Jānis Inģists (Komandas "Rubene" galvenais treneris, Kocēnu sporta skolas treneris, Latvijas sieviešu izlases treneris), Ainārs Juškēvičs (U19 Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris, Jauniešu komandu „FS Masters/Ulbroka" treneris), Juris Zilberts (Komandas “Rubene" spēlētājs un Kocēnu sporta skolas treneris) ,Linda Līce (Komandas „Rubene",Latvijas izlases spēlētāja un Kocēnu sporta skolas trenere), Pauls Erenbots (Komandas "Lekrings"spēlētājs, "CPSS/LEKRINGS" treneris), Roberts Trepšs (Komandas "RUBENE" vārtsargs un Kocēnu sporta skolas treneris), Jolanta Tauriņa -Ieveniece (Komandas "RUBENE", Kocēnu sporta skolas un Latvijas izlases Fizioterapeite), Tristans Priedols (LATVIJAS HIPOTĒKA/OXDOG ULBROKA spēlētajs).

“OXDOG Vasaras Nometne 2020" treneru saraksts vēl tiks papildināts. Aicinām pieteikties 8 – 18 gadus vecus florbolistus ar vai bez priekšzināšanām florbolā.

Pirmajā nometnes nedēļā no 15. jūnija līdz 20. jūnijam jaunākajiem dalībniekiem, bet no 29. jūnija līdz 4. jūlijam vecākajiem 13 – 18 gadus vecajiem florbolistiem.

Pirmie 10 pieteikušies dalībnieki no katras grupas piedalīsies izlozē, kurā būs iespēja laimēt OXDOG jaunās sezonas florbola nūju, kā arī visas nometnes laikā dalībniekiem būs iespēja iegādāties jaunās sezonas inventāru ar 40% atlaidi no OXDOG. Būs arī speciāls piedāvājums no nometnes sadarbības partneriem ASICS un My Floorball.

Reģistrācija

Pieteikšanās uz nometni notiek līdz 2. jūnijam aizpildot speciālu pieteikuma veidlapu (izdrukāt šeit) un nosūtot uz norādīto adresi vai ieskanēt un sūtīt uz e-pastu lino@lino.lv. Pēc pieteikuma veidlapas saņemšanas, mēs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīsim rēķinu nometnes dalības maksas veikšanai, kuru lūdzam apmaksāt 5 darba dienu laikā, pretējā gadījumā pieteikumu nāksies anulēt.

Cena par dalību „Oxdog vasaras nometnē 2020"

Dalības maksā ir iekļautas nodarbības nometnē, 4 x ēdināšana, un t-krekls ar nometnes simboliku.

Vieta

“Oxdog vasaras nometne 2020″ norisināsies Kocēnos, Kocēnu sporta centrā, Alejas iela 4. Galvenā sporta spēļu zāle aprīkota ar speciālo Gerflor grīdas segumu un Swerink bortiem. Šeit norisinājušās daudzas starptautiskās florbola spēles ar Latvijas un citu valstu dalību. Tāpat šeit regulāri florbola nometnes rīko arī Latvijas Nacionālās izlases florbola vienības. Visā sporta nama teritorijā ir bezmaksas WI-FI pieeja internetam. Sporta namā ir plašas aerobikas un trenažieru zāles, konferenču zāle, masāžas kabinets. Dažu minūšu gājiena attālumā no sporta centra atrodas veikali, aptieka, kultūras nams, kā arī slavenā zirgaudzētava „Kocēni. Daļa Kocēnu pagasta veido Gaujas senleja ar saviem unikālajiem dabas pieminekļiem. Sporta centrā atrodas specializētais florbola veikals, kur nometnes dalībnieki visas nometnes laikā varēs saņemt profesionāļu padomus pareiza inventāra iegādei, kā arī saņemt atlaides 50% apmērā uz visām precēm no OXDOG. 

Katru dienu nometnes dalībniekus nodrošināsim ar četrām ēdināšanas reizēm. Ja ir nepieciešama speciāla diēta, brīdiniet mūs iepriekš, aizpildot speciālu sadaļu pieteikuma veidlapā. Nometnes dalībnieki dzīvos tajā pašā ēkā, kur notiks florbola nodarbības – Kocēnu sporta nama viesnīcā ar ērtiem četrvietīgiem numuriem.

Treneru komanda

Jurijs Fedulovs

Komandas “Rīgas Lauvas", Latvijas sieviešu un U19 meiteņu izlases galvenais treneris

Jānis Inģists

Komandas "Rubene" galvenais un Kocēnu sporta skolas treneris

Latvijas sieviešu izlases treneris

Ainārs Juškēvičs

U19 Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris, Jauniešu komandu „FS Masters/Ulbroka" treneris

Juris Zilberts

Komandas “Rubene" spēlētājs un Kocēnu sporta skolas treneris

Linda Līce

Komandas „Rubene", Latvijas izlases spēlētāja un Kocēnu sporta skolas trenere

Pauls Erenbots

Komandas "Lekrings" spēlētājs

"CPSS/LEKRINGS" treneris

Roberts Trepšs

Komandas "RUBENE" vārtsargs

Kocēnu sporta skolas treneris

Jolanta Tauriņa-Ieveniece

Komandas "RUBENE" fizioterapeite

Kocēnu sporta skolas fizioterapeite

Latvijas izlases fizioterapeite

Tristans Priedols

Komandas "LATVIJAS HIPOTĒKA/OXDOG ULBROKA" spēlētājs

Atceries!

Mēs esam izveidojuši sarakstu lietām, kas noderētu, braucot uz nometni:

  1. Sporta apavus, kurus izmantot iekštelpās, un sporta apavus nodarbībām ārā.
  2. Laukuma spēlētāji – florbola nūju, bet vārtsargi – savas formas. Ja nav vajadzīgais inventārs,to par īpašām cenām varēs iegādāties Kocēnu sporta centra florbola veikalā.
  3. Pēc reģistrēšanās jūs saņemsiet t-kreklu ar nometnes simboliku. Uzskatām, ka noderīgi būtu vairāki zeķu pāri treniņiem, treniņu šortus, t-kreklus,treniņtērpu.
  4. Dvielis, šampūns, ziepes, zobu suka, zobu pasta.
  5. Personas apliecinošus dokumentus.

Saraksts, protams, nav pilnīgs, tāpēc ja neesam ko pieminējuši un jums tas liekas svarīgs. Droši, ņem līdz!

Katram nometnes dalībniekam obligāta prasība - ģimenes ārsta izziņa dalībai Oxdog vasaras nometnē 2020 ar sekojošiem ierakstiem:

Kontakti

Oxdog vasaras nometne 2020 Biedrība "LINO.Lv" 

Kocēni, Kocēnu pagasts, 

Kocēnu novads, 

LV-4220

 

  Reģistrācijas numurs: 40008150585 

Banka: A/S Swedbank 

Konta numurs: LV95HABA0551027702089 

Bankas kods: HABALV22 

 

Tel./fax: 64250131

  Mob. tālrunis: 29253419 

E-pasts: lino@lino.lv ar atzīmi "Oxdog vasaras nometne 2020" 

www.lino.lv